Autobusový svoz (tam i zpět)
18:00 Opařany, autobusová zastávka
18:10 Podboří, u Kasina
18:20 Sepekov, autobusová zastávka - náměstí
18:25 Sepekov, autobusová zastávka - vlakové nádráží
18:35 Milevsko, spořitelna - náměstí
18:40 Milevsko, u Vzoru
18:50 Líšnice, Pohostinství U Sedláčků
Zpět odjíždí autobus po druhé hodině ranní.